Senerity Residence 1+1 Mahmutlar Mahmutlar

€132,000
Emlak Kodu: 4171
Mülk Tipi: Apartman / Daire
Alan (M 2)
55
Odalar
2
Yatak odaları
1
Banyolar
1

Mülk Özellikleri

  • 7/24 Güvenlik Kamerası
  • Açık Havuz
  • Çocuk Oyun Odası
  • Eşyalı
  • Hamam
  • Jakuzi
  • Kapalı Havuz
  • Masaj Salonu

Açıklama

Kod 4171 Senerity Residence 1+1 Mahmutlar

 

* SENERİTY RESİDENDE *

 

* ALANYA* *MAHMUTLAR*

 

1+1

55m²

Eşyali

Kat Sayısı 12

Bulunduğu Kat 5

Kuzey  Cephe

Bina Yaşı 1

1WC 1 Banyo

1  Balkon

 

 

〽️Açık Olimpik Havuz

〽️Kapalı havuz

〽️Jakuzi

〽️Masaj odası

〽️Spa

〽️VIP kaplıca

〽️Restoran / Kafe

〽️Çocuk odası

〽️Sinema

〽️Misafir odası

〽️hobi odası

〽️Kütüphane

〽️Doktor ofisi

〽️Oyun odası

〽️Kuru temizleme

〽️Güzellik Salonu

〽️Pazar

〽️Kadın Spa

〽️Merkezi

〽️Jimnastik

〽️Dinlenme Alanı

〽️Etkinlik Odası

〽️Profesyonel yönetim

〽️iş odası

〽️7/24 güvenlik

〽️Oda servisi

〽️Kaliteli Bakım

〽️Ön Büro

〽️Hizmetleri

〽️Temizlik hizmetleri

〽️kapıcı

 

 

* Fiyat   132.000 Euro *

 

Şirketimiz, ilk olarak sektördeki uzmanlar ve seçkin bir ürün portföyünü sizler için özellikle bir araya getirmektedir. Teknik altyapımız ve doğru profesyonel analizlerimizle sektörümüzü dönüştürmek ve şüphesiz memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Bundan dolayı, yoğun ve üst düzey bir rutinden ziyade, doğru müşteriye doğru gayrimenkulü, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet sağlamaya odaklanıyoruz. Sonuç olarak müşterilerimize sadece satış veya kiralama aşamasında değil, gayrimenkulde geçirilen her günün tatminkâr bir şekilde geçmesini sağlamak için en doğru gayrimenkul seçimini yapmak amacımız.

Görüldüğü üzere doğru ihtiyaç analizi ve doğru uzmanlık ile müşterilerimizi sektördeki en yüksek hizmet kalitesi standartları ile memnun ediyor ve müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. İster ilk kez alıcı olun ister deneyimli bir yatırımcı olun, yanınızda doğru ortağa sahip olmak çok önemlidir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için mükemmel mülkü bulmanıza yardımcı olmaya adanmış bir hizmet oluşturduk. Açık olarak yıllardır bu işin içindeyiz ve yerel pazarı anlıyoruz. Ev satın alırken güven ve deneyim sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, konu Alanya’da bir ev satın almaya geldiğinde size mümkün olan en iyi tavsiyeyi verebilmek için sizi ve ihtiyaçlarınızı tanımak için zaman ayırıyoruz.

Her şeyden önce tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve en uygun alternatifi sunmaya çalışıyoruz. Bu niyetle hayallerinizdeki gayrimenkulü size sunmak için aramanızı bekliyoruz.

Linkler:

* Diğer ilanları görmek isterseniz tıklaya bilirsiniz: SATILIK İLANLARKİRALIK İLANLAR

 

* Instagram sayfamızı görmek isterseniz tıklaya bilirsiniz: https://www.instagram.com/alanya_ortakkurulu_real_estate/

 

* YouTube sayfamızı görmek isterseniz tıklaya bilirsiniz: https://youtube.com/channel/UCSaS27EbMoyCZVQD_tHeEiA

 

* Ofis konumu görmek isterseniz tıklaya bilirsiniz: https://maps.app.goo.gl/4SDaQ1LshdVT1oKp8

 

Kod 4171 Senerity Residence 1+1 Mahmutlar

Danışmanla iletişime geç

Kerem Kaycı ve Şahin Çapan

Şirket yöneticisi
Alanya Ortak Kuruluş Real Estate –GÜVEN VE SAMİMİYET– Altında Kurduğumuz Firmamızı çizgimizi kere bozmadan Devam Ettiriyoruz. “Öncelikle her zaman olduğu gibi güven ve samimiyet içinde Hiç bir müşterimizi komisyon olarak görmedik. Herkese yardımcı olmaya çalıştık. Yabancı Yatırımcı ve yerli Vatandaş daire sahibi olsun diye elimizden geleni yaptık. Sonrasın da tabiiki hizmet bedelimizi aldık. Biz Diğer emlak ofislerinin aksine, hiç bir dairenin üzerine ekleme yapamıyoruz, Satıcı komisyon verse de, vermese de her zaman Daire Sahibinin Eline istediği Meblağı Alıcıya sunuyoruz ve Bütün Ticaretlerimizi Güven ortamında Alıcı ve Satıcı Yüz yüze pazarlık ettirerek yapıyoruz. Doğru işler yaptığımız için dilden dile reklamımızı yaptıklarını ve gördük. Gayrimenkul satışı gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz, kendi eşine dostuna ve akrabalarına hızlı bir şekilde tavsiyede bulunduğu için, işlerimiz bir çığ gibi büyüdü bir anda. -Firma olarak sadece komisyon bedeli ile çalışarak İşimizi doğru yaptığımızı düşünüyoruz ve çizgimizi en başından beri hiç bozmadık ve bozmayı da düşünmüyoruz. Bu da bize başarıya…