Our team of agents are ready to help you reach your real estate goals by making your needs our number one priority. We recognize you have a choice when it comes to working with a real estate professional.

MOJGAN AZIZI

Emlak Danışmanı
Listeleler -

سلام، من مژگان عزیزی هستم. به عنوان یکی از اعضای خانواده‌ی املاک مشترک الانیا، شما را به یک تجربهٔ منحصر به فرد در زمینهٔ ملک دعوت می‌کنم.

به عنوان مژگان عزیزی، با تخصص و علاقه من به عرصهٔ املاک، هدف من ارائه بهترین راهکارها برای شماست. من اینجا هستم تا زیبایی‌های فراوان ملک در الانیا را کشف کنم، به شما کمک کنم تا سرمایه‌گذاری صحیحی انجام دهید و خانهٔ رویایی خود را پیدا کنید.

به عنوان املاک مشترک الانیا، ما…

daha fazla detay

Aliye Özay

Emlak Danışmanı
Listeleler -

Merhaba, ben Aliye Özay. Alanya Ortak Kuruluş Real Estate ekibindeyim ve size Alanya’nın büyüleyici gayrimenkul dünyasında profesyonel rehberlik sunmaktan memnuniyet duyuyorum.

Alanya Ortak Kuruluş Real Estate olarak, gayrimenkul sektöründeki deneyimimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaya kararlıyız. Sizlere özel çözümler sunmak, doğru gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olmak ve sürecin her aşamasında sizinle birlikte olmak için buradayız.

Alanya’nın farklı bölgelerinde geniş bir portföy sunarak, hem konut hem de ticari gayrimenkul ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir ve her bir…

daha fazla detay

Mira Nurmuradova

Emlak Danışmanı
Listeleler -

Привет, меня зовут Мира Нурмурадова. Я работаю в компании Alanya Ortak Kuruluş Real Estate и усердно работаем над обеспечением высокого уровня удовлетворенности клиентов в сфере недвижимости.

Анализ недвижимости играет ключевую роль в обеспечении правильного обслуживания клиентов в сфере покупки, продажи и аренды недвижимости. Для того чтобы предоставить клиентам наилучший сервис, необходимо профессионально анализировать потребности клиентов.

Наши консультанты по недвижимости используют свою экспертизу, чтобы правильно направлять клиентов в выборе недвижимости. Понимание ожиданий и потребностей клиентов является ключевым элементом успеха. Поэтому для…

daha fazla detay

Reza Fazli

Emlak Danışmanı
Listeleler -

با سلام
من رضا فضلی هستم ، کارشناس و مدیر فروش در حوزه ی املاک فارسی و انگلیسی زبان ها در شرکت Alanya ortakkuruluş real estate.
با چهار سال سابقه در زمینه ی مشاوره ی تخصصی در خرید، فروش و سرمایه گذاری ملکی در شهر زیبای آلانیا، خرید و فروش زمین، طراحی و اجرای پروژه های ویلایی برای سرمایه گذاران، داشتن بزرگترین و به روز ترین لیستینگ در شهر آلانیا، مشاوره جهت اخذ شهروندی و مسایل…

daha fazla detay

Vazira Kadyrova

Emlak Danışmanı
Listeleler -

Агентство недвижимости Alanya Ortak Kurulus Real Estate долгие годы находится на рынке недвижимости на побережье Средиземного моря. Агентство занимается строительным бизнесом и параллельно продажей вторичной недвижимости в районе Аланья. Мы также помогаем клиентам в покупке недвижимости для получения гражданства Турции. Агентство берет за свои услуги 3 %, гарантирует Покупателю покупку квартиры его мечты на берегу Средиземного моря. Клиенты по минимальной цене приобретают квартиры, на фоне существующих цен на недвижимость в районе Аланья. Агентство полностью сопровождает клиента до Тапу получения Свидетельства…

daha fazla detay

Kerem Kaycı ve Şahin Çapan

Şirket yöneticisi
Listeleler -

Alanya Ortak Kuruluş Real Estate

–GÜVEN VE SAMİMİYET–

Altında Kurduğumuz Firmamızı çizgimizi kere bozmadan Devam Ettiriyoruz.

“Öncelikle her zaman olduğu gibi güven ve samimiyet içinde Hiç bir müşterimizi komisyon olarak görmedik. Herkese yardımcı olmaya çalıştık. Yabancı Yatırımcı ve yerli Vatandaş daire sahibi olsun diye elimizden geleni yaptık. Sonrasın da tabiiki hizmet bedelimizi aldık.

Biz Diğer emlak ofislerinin aksine, hiç bir dairenin üzerine ekleme yapamıyoruz, Satıcı komisyon verse de, vermese de her zaman…

daha fazla detay

Arif Kaycı

Emlak Danışmanı
Listeleler -

Gayrimenkul sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için doğru gayrimenkul analizi çok önemlidir. Gayrimenkul alım, satım ve kiralama süreçlerinde müşterilere en doğru hizmeti verebilmek için müşteri ihtiyaçlarının profesyonelce analiz edilmesi esastır. Gayrimenkul danışmanları, müşterilerini ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde analiz ederek doğru yatırıma yönlendirir. Uzman olan emlak danışmanları, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak anlamak için iyi bir dinleyici olmanın önemini anlar. Sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarını karşılamak için doğru müşteriye, doğru fiyata, yüksek memnuniyetle doğru gayrimenkule odaklanıyoruz.

 

daha fazla detay

Fırat Can Kaycı

Emlak Danışmanı
Listeleler -

Herkese merhaba, benim adım Fırat ve hızlı tempolu emlak dünyasındaki yolculuğuma başladığım için heyecanlıyım. Yeni başlayan biri olarak, bu alanda bilgi edinmek ve becerilerimi geliştirmek için sabırsızlanıyorum. Tutkum, müşterilerin mükemmel evlerini bulmalarına yardımcı olmak ve sorunsuz bir alım veya satımı sağlamaktır. Bu platforma katılmayı, emlak profesyonelleriyle bağlantı kurmayı ve onların ortak ruhlarından öğrenmeyi dört gözle bekliyorum.
İşbirliğinin ve deneyimlerin paylaşılmasının başarının önemli bir parçası olduğuna yürekten inanıyorum. Topluluğa katkıda bulunmayı ve her birinizden öğrenmeyi dört gözle bekliyorum. Sıcak karşılamanız…

daha fazla detay