Tosmur 2+1 Orange Garden Tosmur

€175,000
Emlak Kodu: 4123
Mülk Tipi: Apartman / Daire
Alan (M 2)
125
Odalar
3
Yatak odaları
2
Banyolar
2

Mülk Özellikleri

  • Açık Havuz
  • Açık Otopark
  • Asansör
  • Kamelya
  • Kapıcı

Açıklama

Kod 4123 Tosmur 2+1 Orange Garden

 

* ALANYA*

*TOSMUR*

* Full EŞYALI *

KISMİ DENİZ VE KALE MANZARALI

2+1

125 m²

Kat sayısı 9

Bulunduğu Kat 7

Doğu ve Güneydoğu Cephe

Bina yaşı 10 -15

2 WC 2 Banyo

2 Büyük Balkon

〽️Açık Havuz

〽️Kamelya

〽️ Açık Otopark

〽️Jeneratör

〽️Asansör

〽️Kapıcı

〽️DEPO

〽️Denize 700 metre

* Fiyat 175. 000 Euro *

 

 

Şirketimiz, sektördeki deneyimli isimleri ve seçkin bir ürün portföyünü sizler için bir araya getirmektedir. Teknik altyapımız ve doğru profesyonel analizlerimizle sektörümüzü dönüştürmek ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz. Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve üst düzey bir rutinden ziyade, doğru müşteriye doğru gayrimenkulü, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet sağlamaya odaklanıyoruz.

Müşterilerimize sadece satış veya kiralama aşamasında değil, gayrimenkulde geçirilen her günün tatminkâr bir şekilde geçmesini sağlamak için en doğru gayrimenkul seçimini sağlamak.

Doğru ihtiyaç analizi ve doğru uzmanlık ile müşterilerimizi sektördeki en yüksek hizmet kalitesi standartları ile memnun edin. Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet sunulmaktadır. Sektördeki yenilikleri takip etmek, müşterilerimizin tüm gelişmelerden faydalanmasını sağlar.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve en uygun alternatifi sunmaya çalışıyoruz. Hayallerinizdeki gayrimenkulü size sunmak için aramanızı bekliyoruz.

 

* DİĞER İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYA BİLİRSİNİZ. SATILIK İLANLARKİRALIK İLANLAR

 

* INSTAGRAM SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYA BİLİRSİNİZ. https://www.instagram.com/alanya_ortakkurulu_real_estate/

 

* YOUTUBE SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYA BİLİRSİNİZ. https://youtube.com/channel/UCSaS27EbMoyCZVQD_tHeEiA

 

* OFİS KONUMU İÇİN TIKLAYA BİLİRSİNİZ. https://maps.app.goo.gl/4SDaQ1LshdVT1oKp8

 

 

Danışmanla iletişime geç

Kerem Kaycı ve Şahin Çapan

Şirket yöneticisi
Alanya Ortak Kuruluş Real Estate –GÜVEN VE SAMİMİYET– Altında Kurduğumuz Firmamızı çizgimizi kere bozmadan Devam Ettiriyoruz. “Öncelikle her zaman olduğu gibi güven ve samimiyet içinde Hiç bir müşterimizi komisyon olarak görmedik. Herkese yardımcı olmaya çalıştık. Yabancı Yatırımcı ve yerli Vatandaş daire sahibi olsun diye elimizden geleni yaptık. Sonrasın da tabiiki hizmet bedelimizi aldık. Biz Diğer emlak ofislerinin aksine, hiç bir dairenin üzerine ekleme yapamıyoruz, Satıcı komisyon verse de, vermese de her zaman Daire Sahibinin Eline istediği Meblağı Alıcıya sunuyoruz ve Bütün Ticaretlerimizi Güven ortamında Alıcı ve Satıcı Yüz yüze pazarlık ettirerek yapıyoruz. Doğru işler yaptığımız için dilden dile reklamımızı yaptıklarını ve gördük. Gayrimenkul satışı gerçekleştirdiğimiz müşterilerimiz, kendi eşine dostuna ve akrabalarına hızlı bir şekilde tavsiyede bulunduğu için, işlerimiz bir çığ gibi büyüdü bir anda. -Firma olarak sadece komisyon bedeli ile çalışarak İşimizi doğru yaptığımızı düşünüyoruz ve çizgimizi en başından beri hiç bozmadık ve bozmayı da düşünmüyoruz. Bu da bize başarıya…

Etiketler